Кількість
|
Вартість
|
||
|
«Практикум по гештальттерапии» — книжка засновника гештальт-терапії Фредеріка Перлза, написана у співавторстві з Полом Ґудменом і Ральфом Гефферліном, датується 1951 роком, який відтоді вважається датою офіційного народження гештальту.
У ній сформульовано основні принципи цього психотерапевтичного підходу, що переплавив у собі критично переосмислений психоаналіз, прозріння гештальтпсихології, одкровення екзистенціалізму і феноменології. Методи гештальттерапії викладаються тут у розрахунку на самостійну роботу читача. Згодом установка на аутотерапію не набула розвитку в гештальттерапевтичному русі, який оформився радше як психотерапевтична школа. Однак основний зміст понять і методів, розвинених у цій книзі, продовжує залишатися фундаментом гештальттерапії і в її сучасних варіантах.
Для професіоналів у галузі психотерапії та психологічного консультування, а також усіх, хто цікавиться філософією та психологією.
Фредерік Саломон Перлз (або Фріц Перлз) — німецький лікар-психіатр, психотерапевт єврейського походження. Основоположник гештальт-терапії. Спільно з Полом Ґудменом і Ральфом Гефферліном написав працю «Гештальт-терапія, збудження і зростання людської особистості» (1951). У 1952 разом з «сімкою» (крім нього, в «Сімці»: Лора Перлз, Ізидор Фромм, Пол Гудман, Еліот Шапіро, Річард Кіцлер і Пол Вейс) заснував Нью-Йоркський Гештальт-інститут.