EURO USD UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб.-Нд.: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Джеймс Холліс

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Джейсм Холліс українською для українських читачів

В нашій онлайн книгарні ви можете купити книги, автором яких є Джеймс Холліс, українською мовою. Холліс — всесвітньовідомий учений в галузі психоаналізу та юнгіанського аналізу, письменник, оратор, що має власну приватну практику у Вашигтоні, очолював ряд наукових і освітніх закладів і фундацій.  Раніше можливості читати Холліса рідною мовю у української читацької аудиторії не було, видавництво Ростислава Бурлаки надає таку можливість і запрошує вас поринути у вивчення юнгіанського аналізу як одного з потужних напрямків психоаналізу. Книги Джеймса Холліса українською мовою відкривають для читача двері у світ самопізнання та особистісного розвитку, дають дороговказ до кращого розуміння себе, інших людей і нашого світу.

Часті запитання про книги Джеймса Холліса

1. Джеймс Холліс – хто він, чим відомий?

Джеймс Холліс – американський психоаналітик, письменник, доктор філософії. Книги Дж. Холліса порушують екзистенційні питання, допомагають читачеві пізнати себе, усвідомити життєві цілі, подолати кризи різного віку. Книги цього автора будуть корисні як психологам, так і широкому колу читачів.

2. Які книги Джеймса Холліса варто прочитати?

"Перевал у середині шляху" - про кризу середнього віку і як її подолати; “Під тінню Сатурна. Чоловічі психічні травми та їх лікування”; “Душевні трясовини. Повернення до життя після тяжких потрясінь”.
Вгору