EURO USD UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб.-Нд.: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Видавництво Ростислава Бурлаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Видавництво Ростислава Бурлаки - перше видавництво психологічної літератури в Україні

В інтернет-магазині "У Фрейда" ви завжди можете купити книги з психології за найвигіднішими цінами. Психологічна література, викладена в цьому розділі сайту, видана українським видавництвом Rostyslav Burlaka Publishing. Наші видання будуть корисні професійним психологам, психотерапевтам, коучам, і всім, кому цікавий психоаналіз, психологія, філософія і саморозвиток.

Видавництво Ростислава Бурлаки - перше видавництво психологічної літератури в Україні.

Видавництво було створено у 2016 році Ростиславом Бурлакою — психотерапевтом та засновником української інтернет-книгарні психологічної літератури “УФрейда”.

З 2016 року Видавництво Ростислава Бурлаки пройшло шлях від одиночного видання окремих книг з психології відомих іноземних авторів до системно налагодженої роботи з видавництва психологічної літератури українською мовою для українського читача, інтерес до цієї теми у якого зростає в геометричній прогресії.

Засновник видавництва Ростислав Бурлака активно розвиває в Україні ринок психологічної літератури, популяризує і рекламує різні напрямки психотерапії та психології, перекладає українською мовою і видає кращі бестселери в світовій психологічній літературі. Видання книг — це також частина просвітницької роботи для широких верств населення, видавництво пропонує не тільки літературу для спеціалістів, а і популярну літературу, дотичну до психології, для звичайних читачів, навіть для підлітків і дітей.

В складні часи, коли психологічна допомога в тій чи іншій мірі потрібна чи не кожному українцю, видавництво Ростислава Бурлаки наполегливо працює над тим, щоб паперові книги з психології українською мовою, як українських авторів, так і світил психологічної науки з усього світу, були доступні для українського споживача, в тому числі доступні за ціною.

Крім першої книгарні психологічної літератури, Ростислав Бурлака відкрив ще одну спеціалізовану онлайн книгарню в Україні — VRB-Books, яка також пропонує книги видавництва Ростислава Бурлаки та інших українських видавництв, що друкують книги по психології, психотерапії та популярну літературу, корисну для всіх.

Книги видавництва Ростислава Бурлаки будуть корисні для професійних психологів, психотерапевтів та для всіх, хто цікавиться психологією, філософією та саморозвитком.

Вгору