USD EURO UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб.-Нд.: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Пезешкіан Носсрат

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Носсрат Пезешкіан (18 червня 1933, Кашан, Іран — 27 квітня 2010, Вісбаден, Німеччина) — німецький невролог, психіатр та психотерапевт іранського походження. Засновник позитивної психотерапії. Доктор медицини, професор.

Дитинство та юність Носсрата Пезешкіана пройшли в Ірані. У 1954 році він переїхав до Німеччини. Вивчав медицину в німецьких університетах (у Фрайбурзі, Майнці та Франкфурті-на-Майні). Крім того, проходив стажування в Швейцарії, Австрії та США.

У 1968 році Пезешкіан описав власний метод Позитивної психотерапії, що є синтезом психодинамічної і поведінкової терапії та фокусується на позитивних аспектах конфліктів і страждань, ресурсах та здібностях людини.

Дисертацію захистив у 1969 році.

Дослідження якості та ефективності Позитивної психотерапії, проведене під керівництвом Н. Пезешкіана, у 1997 році було удостоєне головної медичної премії в галузі гарантії якості у Німеччині — премії Річарда Мартіна[1].

Носсрат Пезешкіан відвідав 67 країн світу, в більшості з яких мав наукові доповіді з Позитивної психотерапії (у тому числі й в Україні — у травні[2] та вересні[3] 2007 року). У 2009 році Носсрат Пезешкіан був номінований на Нобелівську премію з фізіології та медицини.

Носсрат Пезешкіан впродовж свого життя заснував та очолював Вісбаденську академію психотерапії (Wiesbadener Akademie für Psychoterapie, WIAP) і Міжнародну академію позитивної та крос-культурної психотерапії (International Academy for Positive and Cross-cultural Psychotherapy, IAPP).
Пезешкіан — автор 26 книг, що перекладені 24 мовами, та понад 260 наукових статей. Серед іншого, Носсрат Пезешкіан є автором наступних книг[4]:

Тренінг сімейних стосунків. 33 та одна форма партнерства.
Торгівець та папуга. Східні історії в психотерапії.
Психосоматика та позитивна психотерапія.
Психотерапія повсякденного життя: тренінг вирішення конфліктів.
Позитивна сімейна психотерапія.
Якщо ти хочеш мати те, чого ніколи не мав, тоді зроби те, чого ніколи не робив.

Вгору