Онлайн оплата

Для оплати замовлень онлайн - виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата онлайн". Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи LiqPay, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Якщо з яких-небудь причин вам не вдасться зробити оплату онлайн, наш менеджер зв'яжеться з вами для спільного вирішення питання.
Якщо на ваше замовлення вважається знижка, а ви оплатили повну суму - ми зв'яжемося з вами і повернемо різницю на вашу банківську карту.

 

Оплата післяплатою

Для оплати замовлень післяплатою виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата на Новій Пошті при отриманні". Ви оплачуєте замовлення при його отриманні на відділенні Нової Пошти. 

За послуги з переказу грошей компанія Нова Пошта стягує додатково 2% від суми переказу + 20 грн оформлення післяплати.
При замовленні на суму від 1200 грн доставка за наш рахунок (тільки по території України)!

! на всі замовлення на суму 1500 і вище діє знижка 5%. Знижка нараховується менеджером "вручну", під час прозвона замовлення.

Увага! На акційний товар знижка не розповсюджується! 

Замовлення в інші країни оплачуються або картою онлайн, або в зручний для вас спосіб за погодженням з нашим менеджером. Будь ласка, вказуйте правильно контактний e-mail.