EURO USD UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб.-Нд.: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Системні розстановки по Хеллінгеру

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Системні розстановки по Хеллінгеру

У наші дні розстановку Хеллінгера можна замовити у десятків фахівців, до яких входять професійні психологи, психотерапевти і навіть коучи. Чи відчуваєте, що застрягли на одному місці в житті? Не можете знайти вихід з сімейних проблем, що повторюються? Шукаєте спосіб зцілити душевні рани та покращити стосунки з близькими? Системні розстановки по Хеллінгеру можуть стати ключем до довгоочікуваних змін.

Сімейні розстановки, розроблені німецьким філософом і теологом Бертом Хеллінгером, дозволяють виявити та опрацювати глибинні причини проблем, що приховуються в сімейних сценаріях та родових травмах. На цій сторінці нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір книг, присвячених розстановкам Хеллінгера.

Колекція літератури про метод розстановки Хеллінгера включає:

 1. Книги Берта Хеллінгера – засновника методу сімейних впорядкувань, де він ділиться своїми відкриттями та досвідом роботи.

 2. Праці сучасних практиків, що розвивають та доповнюють методику Хеллінгера.

 3. Практичні посібники, які допомагають самостійно освоїти метод розстановок Берта Хеллінгера та проводити сеанси.

 4. Художню літературу, засновану на методі Берта Хеллінгера, що розкриває його можливості.

Купуючи книги про систему Хеллінгера в нашому магазині, ви отримуєте:

 • доступ до цінних знань про глибинні механізми роботи психіки;

 • можливість розібратися у своїх проблемах та знайти шляхи їх розв’язання;

 • інструменти для самопізнання та особистісного зростання;

 • шанс покращити стосунки з близькими людьми;

 • натхнення та підтримку на шляху до нових можливостей.

Системні розстановки по Хеллінгеру – це не просто метод психотерапії, це філософія життя, що допомагає знайти гармонію та цілісність. Незалежно від того, чи є ви професійним психологом, психотерапевтом, коучем або просто цікавитеся психологією людських взаємин, наші книги та матеріали про розстановки по Хеллінгеру допоможуть вам розширити горизонти, збагатити свій досвід й досягти нових висот у самопізнанні та взаємодії з навколишнім світом. Замовляйте книги про впорядкування Хеллінгера в інтернет-магазині «У Фрейда» з доставкою по всій Україні та почніть свою подорож до гармонійного та щасливого життя!

Розстановка по Хеллінгеру – що це?

У лабіринті людських проблем часом буває важко знайти вихід. Ми шукаємо відповіді в собі, в навколишніх, але буває, що марно. Розстановки по Хеллінгеру – це метод психотерапії, який пропонує інший погляд на джерела наших проблем, переносячи фокус з індивіда на його родову та сімейну систему.

Розстановки по Хеллінгеру: що це таке? Розроблений німецьким психотерапевтом Бертом Хеллінгером метод – це феноменологічний підхід до виявлення прихованих динамік у сімейних відносинах, які негативно впливають на життя людини.

Методика розстановки по Хеллінгеру розроблена на основі спостережень засновника методу за членами сім'ї та динамікою всередині сімейних систем. Берт Хеллінгер вивчав ефекти та вплив різних факторів, таких як сімейні таємниці, динаміка влади, принципи взаємодії між членами сім'ї. Він дійшов висновку, що багато проблем, з якими стикаються люди, можуть бути пов'язані з неочевидними впливами у їхніх сімейних системах.

Розстановки по Хеллінгеру коротко:

 1. Системний погляд: людина не розглядається ізольовано, а як частина сімейної системи, де всі члени взаємопов'язані та впливають один на одного.

 2. Несвідоме поле: розстановки працюють з морфогенетичним полем, де зберігається інформація про долю сім'ї та її членів.

 3. Заступники: в ході розстановки по Хеллінгеру учасники групи є членами сім'ї клієнта, а сам клієнт спостерігає за тим, що відбувається.

 4. Рухи та слова: сімейна розстановка по Хеллінгеру відбувається без попередньої підготовки, люди рухаються й говорять те, що відчувають, під впливом поля.

 5. Нові рішення: усвідомлення прихованих динамік та набутий досвід дозволяють людині знайти нові розв’язання своїх проблем.

Техніка розстановки по Хеллінгеру: під час сеансу члени групи (зазвичай учасники семінару чи терапевтичної сесії) представляють себе та інших членів своєї сім'ї чи системи з допомогою репрезентантів. Це можуть бути інші учасники або об'єкти, які представляють різних членів сім'ї. Після цього вони розставляють репрезентантів у просторі відповідно до їхніх відчуттів чи інтуїції.

Метою розстановки по Хеллінгеру є ідентифікація та розв’язання неявних впливів у сім'ї або системі – розкриття прихованих конфліктів, лояльностей чи невисловлених емоцій, які можуть впливати на поведінку та стосунки в сім'ї чи великій групі.

У яких випадках можуть допомогти сімейні впорядкування Хеллінгера:

 • повторювані життєві сценарії;

 • складнощі у відносинах;

 • травми та образи;

 • низька самооцінка;

 • проблеми зі здоров'ям;

 • пошук призначення.

Сімейні розстановки по Хеллінгеру використовуються у сферах сімейної терапії, психотерапії, коучингу та консультування. Вони можуть допомогти учасникам краще зрозуміти динаміку своїх сімейних систем, розв’язати конфлікти та здобути глибоке розуміння відносин. Метод сімейних розстановок Берта Хеллінгера не є панацеєю, але може стати потужним інструментом самопізнання та духовного зростання. Купуйте книги про сімейні розстановки по Хеллінгеру, що містять докладний опис даної техніки, щоб отримати максимальну користь.

Розстановки по Хеллінгеру: критика

Звертаючись до сімейних впорядкувань Хеллінгера, необхідно відповідально підходити до вибору фахівця, оскільки метод базується на феноменологічному підході, інтуїтивних діях та теорії активного морфогенетичного поля, за допомогою якого далекі предки можуть впливати на життя людини, що межує зі спіритизмом. 

Метод сімейних розстановок піддавався безжальній критиці з боку представників наукового світу, розстановку Хеллінгера зараховували до лженауки, сам автор методики «прославився» тим, що виправдовував інцест, тяжів до спадщини Гітлера (воював з 1943 року в складі Вермахту, а у 2004 році переїхав до малого кабінету фюрера у Баварії). Серйозні вчені вбачають у методі сімейних розстановок всі ознаки, властиві маніпулятивним технікам, які використовуються релігійними сектами, тоталітарними та фашистськими режимами.

Таким чином, не рекомендується використовувати метод як заміну традиційної психотерапії. Однак якщо ви готові поглянути на своє життя під іншим кутом, усвідомити вплив сім'ї на вашу долю, знайти несподівані розв’язання своїх проблем, розстановки по Хеллінгеру можуть стати для вас вірним провідником на цьому шляху. 

Відгуки про розстановку по Хеллінгеру показують, що це серйозний метод для роботи з душевними та сімейними проблемами. Унікальний підхід до вивчення взаємовідносин та динаміки сімейних систем робить психологічну розстановку за Хеллінгером ефективним інструментом для розв’язання конфліктів, покращення відносин та просування до особистісного зростання та розвитку.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору