EURO USD UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб.-Нд.: 09:00–18:00

0
Мій кошик

Аліс Міллер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Аліс Міллер (нім. Alice Miller; 12 січня 1923 р.; польсько-швейцарський психолог, психоаналітик та філософ єврейського походження, 
відома своїми книгами про насильство над дітьми.

Найбільш відома її книга була «Драма обдарованої дитини», написана в 1979 році і згодом, що вийшла кілька разів із доповненнями та виправленнями.
У своїх роботах вона критично ставилася до психоаналізу та інших психотерапевтичних та освітніх парадигм.

Аліс Міллер

Вітаємо на сторінці нашого інтернет-магазину, що презентує книги Аліс Міллер. У світі психології завжди були постаті, які привносили свіжі ідеї, що викликають дискусії й надихають на зміну точок зору стосовно розуміння людського розуму. Однією з таких яскравих постатей є психолог Аліс Міллер. Її роботи та дослідження проливають світло на багато аспектів людської психіки, а її підхід до розуміння людської поведінки значно впливає на сучасну психологію.

Аліс Міллер (нім. Alice Miller); 12 січня 1923 р.; польсько-швейцарський психолог, психоаналітик та філософ єврейського походження, відома своїми книгами про насильство над дітьми. Найбільш відома її книга – «Драма обдарованої дитини», написана в 1979 році та згодом вийшла кілька разів з доповненнями та виправленнями. У своїх роботах вона критично ставилася до психоаналізу та інших психотерапевтичних та освітніх парадигм.

Біографія Аліс Міллер

Аліс народилася у 1923 році. Пізніше сім'я переїхала з Польщі до Німеччини. Дівчині довелося побувати в гетто, здійснити втечу та жити під чужим прізвищем. Після війни вона стала стипендіатом Базельського університету. Після отримання докторського ступеня Аліс Міллер почала активно займатися психоаналізом. Протягом 20 років Аліс Міллер була психоаналітиком-практиком.

Спілкуючись з пацієнтами, Аліс Міллер все більше переконувалася у згубному впливі авторитарного виховання на психіку дітей. Вона переглянула своє ставлення до вчення Фрейда, припинила практику і присвятила весь час вивченню проблем дитячої психіки. Її роботи були визнані та затребувані як в академічному, так і в практичному плані.

Основні ідеї Аліс Міллер

Книги Аліс Міллер викривають міфи про «корисне» насильство та «виховну суворість». Автор стверджує, що будь-які форми приниження, тілесних покарань та емоційного тиску на дітей калічать їхню психіку, призводячи до низької самооцінки, придушення почуттів та проблем у відносинах.

Ідеї Аліс Міллер викликали бурхливу реакцію у суспільстві. Батьки, які звикли до авторитарних методів виховання, не хотіли визнавати їхню згубність. Однак поступово роботи психолога отримали визнання, а її книги були перекладені безліччю мов.

Сьогодні Аліс Міллер вважається одним з найважливіших мислителів XX століття в галузі дитячої психології. Вона не тільки пролила світло на тему насильства над дітьми, а й заклала основи нового підходу до виховання, що ґрунтується на любові, повазі та розумінні. У наші дні її ідеї, як і раніше, актуальні. Вона надихнула тисячі батьків на переосмислення своїх методів виховання та створення більш гуманних стосунків з дітьми.

Цікаві факти про Аліс Міллер

 1. Під час війни Аліс Міллер опинилась у єврейському гетто, в яке були поміщені всі євреї польського населеного пункту Петркув-Трибунальський. Дівчині вдалося втекти. Опинившись у Варшаві, Аліс Міллер взяла інше прізвище і всю війну назвала себе Алісією Ростовською. Під ним після війни вона переїхала до Швейцарії.

 2. Син Аліс Міллер розповідав, що у дитинстві зазнавав насильства з боку авторитарного батька. Грубі сцени відбувалися у присутності матері. Очевидно, це призвело до того, що Аліс Міллер звернулася до теми сімейного насильства над дітьми й стала одним з всесвітньо відомих фахівців з цієї теми.

 3. Пропрацювавши понад 20 років психоаналітиком, Аліс Міллер повністю переглянула своє ставлення до теорії Фрейда, назвавши його нежиттєздатним. У 1988 р. вона відкликала своє членство у всіх асоціаціях психоаналітиків, оскільки, на її думку, психоаналіз неспроможний розв’язати проблему жертв домашнього насильства.

 4. Аліс Міллер прожила 87 років.

Книги Аліс Міллер

Аліс Міллер уславилася своїми працями про вплив дитячих травм на психіку людини. Вона кинула виклик традиційним теоріям, стверджуючи, що придушення дитячих психологічних травм може мати руйнівні наслідки.

3 найкращі книги Аліс Міллер, присутні в нашій колекції:

 1. «Драма обдарованої дитини» (1979). Книга Аліс Міллер досліджує феномен «токсичних батьків», які маніпулюють своїми дітьми. Вона показує, як таке виховання може призвести до низької самооцінки, почуття провини, перфекціонізму та інших психологічних проблем.

 2. «Тіло не бреше» (1988). У цій книзі Аліс Міллер фокусується на зв'язку між дитячими травмами та соматичними захворюваннями (психосоматика). Книга стверджує, що пригнічені почуття та емоції можуть згодом трансформуватися у фізичні болі, аутоімунні захворювання та рак.

 3. «Бунт тіла». Книга Аліс Міллер розповідає про конфлікт між істинними почуттями людини та тими, які вона змушена відчувати, щоб відповідати громадським очікуванням. Аліс Міллер стверджує, що придушення негативних емоцій, що виникли у дитячому віці через жорстоке відношення, призводить до розриву між розумом і тілом.

Книги Аліс Міллер вплинули на розуміння дитячих травм та їх впливу на психіку людини. Її роботи допомогли багатьом людям усвідомити та опрацювати свій травматичний досвід, та почати жити повноцінним та щасливим життям. Книги Аліс Міллер перекладені багатьма мовами й користуються великою популярністю в усьому світі. Обирайте та замовляйте книги Аліс Міллер з доставкою по всій Україні «У Фрейда»!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору