Кількість
|
Вартість
|
||
|
Книга Джеймса Холліса «Мандрівка, яку ми звемо своїм життям: питання, які варто прожити» — це велика філософська думка автора про життя як таке і його сенсове навантаження стосовно екзистенційного розуміння буття.
Відома приказка говорить, що голодному слід дати не рибу, а вудку, тоді він сам себе прогодує. Всі ми любимо добре повечеряти з друзями в затишній атмосфері. Та це виняток, особливий випадок. В щоденному житті ми можемо вийти зі стану залежності та піти власним шляхом лише, якщо працюємо, щоб прогодувати себе.
Протягом багатьох років Джеймс Холліс накривав нам щедрий стіл, і хоч іноді на ньому була незвична для нас їжа, ми виросли і можемо оцінити користь її унікального поєднання гіркоти та солодкості. Цього разу нам запропоновано дещо інше — скоріше партнерство, аніж готова страва.
Доктор Холліс пливе з нами в одному човні, відповідає на запитання без всіляких таблиць чи схем, які всюди нас переслідують. Він визнає унікальність і цінність кожної людської мандрівки, ділиться своїми особистими переживаннями лише для того, щоб ми могли знайти власне розуміння.
Ця книга не відкриває істину. Швидше, вона уступає дорогу питанням, керуючись тільки тією проникливістю, витривалістю та енергією, якими може володіти кожна людина. Партнерство автора з читачем багате як поезією, так і прозою, але найбільше воно несе на собі тягар невизначеності й має на меті нагадати нам про свої скарби.
Джеймс Холліс — доктор філософії, який навчався у Цюріху та віднині веде приватну практику як юнґіанський аналітик у Вашингтоні, округ Колумбія. Він був професором гуманітарних наук та в минулому директором Освітнього центра Карла Юнґа у Г’юстоні та Товариства Юнґа у Вашингтоні, округ Колумбія. Джеймс Холліс є почесним віце-президентом Фонду Філімон (Philemon Foundation), автором сімнадцяти книг, часто дає публічні виступи, проводив семінари на чотирьох континентах. Він живе зі своєю дружиною Джилл, терапевткою на пенсії та художницею, разом вони мають трьох дітей.