Кількість
|
Вартість
|
||
|
Колода МАК «След боли» від Тетяни Павленко складається з 50 малюнків і 10 карт-дихальних вправ, а до комплекту додається інструкція з використання з трьома техніками.
Основна спрямованість колоди: робота з травмами, сексуальним насильством, втратою і горем.
Додатково колода підходить для роботи з темою психосоматики, сексології, деструктивних фантазій, страхів, стосунків між батьками і дітьми, образами, соромом та іншими емоціями.
Вікові обмеження: 16+
Додаткові обмеження: не можна використовувати одразу після травматичної події, рекомендований термін - мінімум через 6 місяців. Однак як колода МАК для інших проблем може бути використана відразу.
Особливості колоди:
- усі персонажі на малюнках не мають зображення обличчя, що дасть змогу клієнтам сформувати своє ставлення до зображеного матеріалу, не звертаючи уваги на емоції персонажів;
- колір колоди і малюнків дає змогу працювати з глибиннішою частиною особистості, пов'язаною зі страхами, соромом щодо свого тіла (часто помаранчевий колір у клієнтів асоціюється як із запаленнями, так і з ресурсністю);
- картинки мають наголос на тілі, що дасть змогу швидше отримувати підсвідомий матеріал від клієнта через усвідомлення переживання, пов'язаних із ним.
Базові запитання до карт у техніках:
- Що ви бачите на карті?
- Що відчуває персонаж?
- Як він ставиться до навколишніх обставин?
- Як він розуміє ці обставини? Що він бажає? А що ні? Як ви ставитеся до цього? Як реагує ваше тіло?
- Що це означає у вашому житті?
Ресурсні запитання до технік:
- Що є у вашого персонажа такого, чого немає в інших, і це йому допомагає? Що це означає у вашому житті?
- Які б поради дав вам персонаж, і це б допомогло вам вирішити ваш запит?