Кількість
|
Вартість
|
||
|
У незамінному посібнику від Джеймса Д. Лока та Деніела Ле Гранжа «Руководство по лечению нервной анорексии. Подход, основанный на семье» представлено провідні емпірично обґрунтовані підходи до лікування підлітків із нервовою анорексією (НА). Описаний у цій книзі підхід вирізняється тим, що в ньому центральна роль упродовж усього процесу терапії відводиться батькам, братам і сестрам пацієнта.
Книга надає практикуючим фахівцям чітку основу для мобілізації батьків для сприяння набору ваги дитини та повернення до нормального харчування, поліпшення батьківсько-дитячих стосунків, а також повернення розвитку підлітка в потрібне русло. Кожен етап представленої в книзі терапії описується детально, сесія за сесією. Детальні ілюстрації випадків показують, як залучити клієнтів до роботи, гнучко застосовуючи перевірені терапевтичні процедури.
У цьому виданні книги:
- Розглядаються найсвіжіші дослідження НА та її лікування, зокрема загальні дослідження, на яких ґрунтується описаний тут підхід.
- Прояснюються ключові концепції та техніки.
- Додано розділ про нові напрямки навчання і про поширення лікування.
- Описується багато нових клінічних стратегій.
Сімейно-орієнтована терапія визнана Національним інститутом охорони здоров'я та передового досвіду Великої Британії (NICE) найкращим практичним методом лікування нервової анорексії у підлітків.
Джеймс Д. Лок — доктор медицини, доктор філософії; дитячий психіатр і професор дитячої психіатрії та педіатрії у відділі дитячої та підліткової психіатрії та розвитку дитини департаменту психіатрії та поведінкових наук Стенфордського університету. Крім того, є автором безлічі наукових публікацій, присвячених розладам харчової поведінки у молодих людей.
Деніел Ле Гранж — доктор філософії; професор відділення психіатрії та поведінкових наук і директор програми розладів харчової поведінки в Чиказькому університеті. Він навчався в інституті психіатрії Лондонського університету і був членом команди госпіталю Модслі в Лондоні, яка розробила сімейно-орієнтовану терапію нервової анорексії. Автор безлічі дослідницьких публікацій. Наразі професор Ле Гранж є провідним дослідником програм вивчення нервової булімії та нервової анорексії.