Кількість
|
Вартість
|
||
|
Ярослав Романчук у книзі «Новий Захід. Українська мрія» пропонує системні пропозиції щодо трансформації економіки України, які базуються на аналізі основних моделей економічного зростання та практиках реалізації реформ у країнах, що розвиваються. Продемонстровано результати таких реформ, успіхи та невдачі. Вперше з початку 1990-х років було проведено ретельний аудит економічної політики України з визначенням можливостей та напрямів економічного зростання.
Книга презентує наукові та практичні засади економічної політики країни, яка стикається з глибокими кризовими явищами і мобілізує ресурси для їх подолання. Системні пропозиції щодо трансформації економіки України ґрунтуються на аналізі ключових теорій і моделей економічного зростання, практиці реалізацій стратегій у країнах, що розвиваються, та перехідних країнах, а також на аудиті економічної політики України від початку 1990-х.
Автор пропонує свою інноваційну модель економічного розвитку для України. В її фундаменті — теорія підприємницького зростання (Австрійська економічна школа), висновки численних наукових досліджень, емпіричні дані, накопичені за понад 30 років щодо таких явищ, як «економічна свобода», «приватна власність», «конкурентоспроможність» і «соціальний прогрес». Практична реалізація цієї моделі дасть змогу Україні увійти до престижного клубу країн із ВВП понад один трильйон доларів, стати потужним локомотивом розвитку та зростання Європи.
Ярослав Чеславович Романчук — відомий економіст, керівник економічних реформ Офісу простих рішень і результатів, президент Науково-дослідницького центру Мізеса. Консультант з економіки бізнесу, влади та НДО в Україні. Спеціалізується на реформах економіки на постсоціалістичному просторі. Лауреат премій Atlas Economic Research Foundation: Sir Anthony Fisher Award 2006-2009 рр. за книжки про феномен економічного дива та системних ринкових реформ для перехідних країн. Лауреат нагороди «Найкращий адвокат свободи в Україні в 2021 році» від Ayn Rand Center in Ukraine. Автор 12 книг з економіки, транзиту від Держплану до вільного ринку.