0
Мой заказ

"Ключі жіночої сили".Поради віщунок. Метафоричні асоціативні карти . Наталія Клименко

Артикул: МАК
Комплект со скидкой

Для самостійної роботи:

МАК «Ключі жіночої сили» можуть бути надійними порадниками у повсякденному житті, а також ефективним засобом встановлення контакту зі своїм внутрішнім світом і пошуком відповідей на складні питання в средині себе.
Отже, ця колода метафорично асоціативних карт може бути застосована для самостійної роботи, самоаналізу та пошуку відповідей при розмірковуванні над проблемною ситуацією.
Для спеціалістів:

психологів, психотерапевтів, коучів, ведучіх жіночих практик, тощо МАК «Ключі жіночої сили» стануть потужним інструментом для глибинної роботи зі свідомістю та підсвідомістю жінок. Це чудовий засіб для дослідження та корекції деструктивних жіночих життєвих сценаріїв та ініціаційної терапії.

МАК «Ключі жіночої сили» можуть бути використані для широкого спектра методик арт-терапії: казкотерапія, ізотерапія, маскотерапія та ін. Колода може бути застосована для індивідуальної та групової роботи.

Образи метафоричних асоціативних карт поділений відповідно до Архітепічної мандали. Перелік міфологічних образів МАК "Ключі жіночої сили" складається з 58 образів української міфології.

Для більш глибинної роботи з картами, пропонуємо додатково користуватися книгою Наталії Клименко "Поради віщунок. МАК "Ключі жіночої сили".https://ufreida.com.ua/poradi_vishchunok._mak_kluchi_zhinochoyi_sili/

 

Добавьте первый отзыв
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
850 грн
В наличии

-Отправка в день заказа "Новой почтой"
-При заказе на суму от 750 грн доставка за наш счет (только по территории Украины) !
-Скидка 5 % при покупке на сумму 1100 грн и больше (*в заказе должно быть боее одной книги)
-Подпишитесь на нашу РАССЫЛКУ и получайте акционные предложения на почту!

- Оплата на сайте банковской картой (LiqPay, Privat24);
- Перевод на карту ПриватБанка (Вы получите реквизиты в смс/email после подтверждения заказа);
- Оплата наложенным платежом (Дополнительно оплачиваются услуги Новой почты: 20 грн + 2 % от сумы заказа)
- Для заказов зарубеж оплата банковской картой онлайн либо удобным для вас способом (по согласованию с менеджером) 

Книга может быть возвращена либо обменяна на новую только в случае внешних повреждений и дефектов. 
Пожалуйста, проверяйте книги при получении, непосредственно на почте, и сразу же сообщяйте нам. В ином случае мы не производим возврат/обмен. 

Характеристики
Артикул МАК
Название модификации Метафоричні асоціативні карти "Ключі жіночої сили".Поради віщунок
Цена 850.00
Наличие В наличии
Короткое описание МАК «Ключі жіночої сили» створені на основі жіночих образів української міфології. Кожна карта - це певний ключ до того чи іншого виду енергії, яка генетично закодована у кожній жінці нашої Землі.
Образи МАК «Ключі жіночої сили» несуть в собі історичні періоди України, ритуально-магічні дії, а також магічні вірування у надприродні сили, які існували на теріторії України з давніх-давен і до наших часів.
Образи української міфології - це початок творення обличчя етносу, певний засіб пізнання себе у часі. Ці образи створювались народом у віках та передавалися з покоління в покоління. Наші предки вірили, що всі живі та неживі предмети, які їх оточують, наділені здатністю мислити, відчувати і впливати на навколишній світ і долю людей. Сонце, Місяць, Зоря, Зірки, Дерева - все живе і має своє обличчя.
Жінки в українській міфології наділені особливою силою: вони керують енергією життя. Велика Богиня народжує Всесвіт і передає свою силу жінкам Неба і Землі. Жінки тримають у своїх руках здатність дарувати життя та здатність його забирати. Сягнувши у сиву і таємничю давнину ми торкаємося безмежного міфопоетичного космосу, сповненого загадок глибини часу, які були і є малодоступними людині. Занурившись у цей духовний скарб ми збагачуємося силою своєї Землі, бо єднаємося душами з далекими, і більш близькими до нас, поколіннями предків.
Название Метафоричні асоціативні карти "Ключі жіночої сили".Поради віщунок
Раздел Метафорические ассоциативные карты (МАК)
Дополнительные разделы Метафорические ассоциативные карты (МАК)
Автор Наталія Клименко
Год 2018
Наверх