USD EURO UAH
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 08:00–17:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мой заказ

"ЛІТЕРА"

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию

Видавництво "Літера ЛТД" створено у листопаді 1992 року і вже випустило у світ більше 1000 назв книжок різної тематики загальним накладом понад 10 мільйонів примірників.

      Спеціалізація видавництва - навчальна та довідкова література для дошкільників, школярів, випускників загальноосвітніх навчальних закладів, студентів.

     Наші автори - вчені, педагоги-новатори, методисти, завдяки яким видання "Літери ЛТД" отримали гідну оцінку і завоювали довіру вчителів, батьків та учнів. Книжки видавництва відповідають високому рівню професійної підготовки як за художнім оформленням, дизайном, так і за поліграфічним виконанням. Окремі видання унікальні за викладом матеріалу, деякі не мають аналогів серед вітчизняної книжкової продукції.

     Книжки нашого видавництва для дошкільнят вирізняються не лише цікавим змістом, привабливим дизайном, яскравими ілюстраціями, а передусім розвивальною спрямованістю, дають змогу сформувати цілісну картинку світу.

    Більшість книжок для дошкільників виходить у серіях, що вже набули популярності у читачів. Зокрема, широко відомі серії "Талановиті пальчики", "Я - чарівник", що сприяють творчому самовираженню дитини. Серія "Дошкільна освіта" допоможе у процесі гри розвинути математичне та логіко-асоціативне мислення, сприймання, пам`ять, увагу, мовлення, розширити уявлення про навколишній світ.

     Надзвичайно важливим етапом є підготовка дитини до школи. Щоб ця підготовка була успішною, ми пропонуємо серію "Готуємось до школи". З "Букварем для дошкільнят" і "Моєю першою книжкою для читання" малюки вивчать українську абетку і навчаться правильно, швидко, виразно читати.

     Книжечки серії "Читаю сам" містять захопливі оповідання, казки і вірші про тварин та інструкції, за якими діти зможуть намалювати, виліпити чи сконструювати тваринку, про яку дізналися так багато нового.

     Радісно і цікаво зустріти зимові, осінні і весняні свята допоможуть "Видання до свят", які стануть у пригоді як батькам, так і вихователям масових і спеціальних дошкільних установ.

    Для батьків дошкільнят безумовно корисною є серія "Поради батькам", що містить корисну інформацію та рекомендації щодо виховання й розвитку дитини.

      Унікальними є посібники з логопедії та дитячої психології, адресовані як фахівцям, так і вчителям, вихователям та батькам.

     Ми продовжуємо працювати і сподіваємося, що високий професійний рівень підготовки наших видань незмінно викликатиме інтерес у широкого читацького загалу.

  • Войдите на сайт чтобы
    добавить товар в список желаний
Наверх
,