Кількість
|
Вартість
|
||
|
Найсуттєвішою відмінністю другого видання «Что такое одушевленность?» Володимира Лефевра від першого є включення формального висновку набору всіх вісімнадцяти гармонійних музичних інтервалів, тобто запропоновано вирішення проблеми, що стоїть перед дослідниками вже багато сотень років. У книзі показується, що модель, що є ланцюжком абстрактних теплових машин, дозволяє моделювати велику кількість ментальних феноменів. Це здається загадковим, оскільки в гелі людини ми не знаходимо жодних аналогів теплових машин дозволяє моделювати велику кількість ментальних феноменів. У своїй попередній книзі «Космічний суб'єкт» автор спробував зв'язати ланцюжки теплових машин з реально існуючими фізичними об'єктами.
У цій ж книзі Лефевр обрав принципово інший шлях: він піддає ревізії саме поняття існування, вважаючи, що ідеальні фізичні об'єкти можуть мати статус реально існуючих, адже ментальна феноменологія, на його думку, є проявом існування таких ідеальних об'єктів. Наведено аналіз великої кількості експериментів та пояснюється, як вони пов'язані з ланцюжками ідеальних теплових машин — на цьому шляху виводяться основні психофізичні закони.
Володимир Лефевр — радянський і американський психолог, математик й професор Каліфорнійського університету в Ірвайні, творець теорії рефлексивних ігор і термодинамічної моделі рефлексії, концепцій рефлексивна система, рефлексивне управління, рефлексивні ігри; перший, хто вивів вивчення рефлексії з-під ідеологічного контролю. Теорія рефлексії Лефевра була радянською альтернативою теорії ігор, широко прийнятої в той час істеблішментом американського міністерства оборони.