USD EURO UAH
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 09:00–18:00

Сб.-Вс.: 09:00–18:00

0
Мой заказ

Як приборкати гнів

Артикул 9789669822895
Нет в наличии
Описание

Іноді, навіть у найкращий день крихітного життя, внутрішні вогні в грудях маленьких людей загоряються, і сила їхньої непереборної енергії не має виходу.

І чому так трапляється, питаєте ви? Ви бачите, що діти - це світло, але світло може бути і палаючим полум'ям. Дорослі не завжди розуміють, що змушує ці маленькі душі піднімати шумне море своїх емоцій. Їхній гнів - це невимовна симфонія розчарування, страху і нерозуміння. Є багато причин, що розбурхують дитячий гнів. Це можуть бути втрати обмеження, почуття несправедливості або просто непорозуміння. Все це - краплини, які поступово наповнюють бочку злості. Діти не вміють контролювати це палаюче вогнище всередині себе, і воно виливається на зовнішній світ.

Дитячий гнів - це частина процесу зростання і розвитку. Він може навчити нас розуміти самих себе і тому, як повернути гармонію у своє серце. Тож даймо дітям можливість розгорнути свої крила, а потім, разом з ними, навчитися його приборкувати.

Книга Саманти Сновден "Як приборкати гнів" - це чудова книга, яка допомагає дітям розібратися з власними емоціями і навчає ними ефективно керувати. Автор пропонує корисні та нескладні вправи, які стають потужним інструментом для розуміння причин гніву і його впливу на організм. Книжка допомагає дітям зрозуміти, що саме викликає їх роздратування і як воно впливає на них. Вона сприяє розвитку свідомості та самоспостереження, що дозволяє дитині "ловити" гнівні емоції ще до того, як вони переростуть у агресію.

Особлива цінність книги полягає в тому, що вона навчає дітей «подружити» почуття гніву з їх власною цікавістю. Вона надає практичні поради, як заспокоїти гнівну енергію і використовувати її конструктивно. Це важливий крок у розвитку навичок самоконтролю та вміння зберігати спокій навіть у ситуаціях, коли гнів здається не підвладним.

Книга "Як приборкати гнів" не лише допомагає дітям зрозуміти та керувати гнівом, але й розвиває навички емоційного інтелекту та соціальної адаптації. Вона надає цінні інструменти, які сприяють здоровому розвитку і взаємодії з іншими людьми.

Навчіть дітей виражати свої емоції словами. Навчіть висловлювати свої потреби і почуття так, щоб інші могли їх зрозуміти. Допоможіть їм знаходити альтернативи для вираження власних думок, а найголовніше - покажіть дітям світло, що лежить всередині них. Нехай вони впізнають його і зрозуміють, як керувати ним. 

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
200 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Характеристики
Наличие Нет в наличии
Короткое описание Чому я дратуюсь і гніваюсь? На це питання і дорослі часом силкуються знайти відповідь — і не знаходять. Що вже й казати про дітей, яких гнів може захопити зненацька. Цей зошит допоможе їм подолати цю емоцію, визначивши її причини. Корисні й нескладні вправи стануть дієвим інструментом для того, щоб зрозуміти, що саме викликає роздратування; дізнатися, як гнів впливає на організм, а також навчитися «ловити» злість ще до того, як виникне бажання розплакатися чи на когось накричати.
Книжка навчить, як «подружити» між собою почуття гніву та власну цікавість, як зрозуміти, що саме викликало бурхливі емоції, та як за необхідності контролювати їх.
Автор Саманта Сновден, Сара Рібер
Раздел Vivat
Дополнительные разделы Психотерапия детей и подростков, Книги для родителей о воспитании детей, Коррекционная педагогика
Переплет Мягкий
Страниц 460
Год 2022
ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ТЕРИТОРИИ УКРАИНЫ ЗАНИМАЕТ:2-3 дня

Доставка товаров по Украине осуществляется компаниями-перевозчиками: Новая почта и Укрпочта.

Отправка заказов с услугой наложенного платежа возможна Новой Почтой.
За услуги по переводу денег компания Новая Почта взымает дополнительно 2% от суммы перевода+ 20 грн - оформление наложенного платежа. 

-При заказе на суму от 1200 грн доставка за наш счет (только по территории Украины) !
-Скидка 5 % при покупке на сумму 1500 грн и больше (*в заказе должно быть боее одной книги)

-Информация о международной доставке: Доставка
-Подпишитесь на нашу РАССЫЛКУ и получайте акционные предложения на почту!

 

- Оплата на сайте банковской картой (LiqPay, Privat24);
- Перевод на карту (Вы получите реквизиты в смс/email/viber после подтверждения заказа);
- Оплата наложенным платежом (Дополнительно оплачиваются услуги Новой почты: 20 грн + 2 % от суммы заказа)

- Для заказов зарубеж оплата банковской картой онлайн либо удобным для вас способом (по согласованию с менеджером) 

Возврат БРАКОВАННЫХ книг 
     Если присутствует полиграфический брак, приводящий к потере или искажению информации: отсутствие печатного текста, замятые печатным станком страницы, несоответствие названия книги на обложке ее содержанию, перевернутые относительно обложки страницы. В случае выявления данного рода недостатков, за вами остается право возвратить в магазин ранее приобретенную книгу на протяжении 30 дней с момента получения.

! ВАЖНО:  Мы не несем ответственности за товар, который не был проверен на наличие механических повреждений при получении в отделении перевозчика.

Наверх