Онлайн оплата

Для оплати замовлень онлайн - виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата онлайн". Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи LiqPay, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Якщо з яких-небудь причин вам не вдасться зробити оплату онлайн, наш менеджер зв'яжеться з вами для спільного вирішення питання.
Якщо на ваше замовлення вважається знижка, а ви оплатили повну суму - ми зв'яжемося з вами і повернемо різницю на вашу банківську карту.

 

Оплата післяплатою

Для оплати замовлень післяплатою виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата на Новій Пошті при отриманні". Ви оплачуєте замовлення при його отриманні на відділенні Нової Пошти. У загальну суму оплати входять: сума замовлення, вартість пересилки (для замовлень на суму менше 650 грн) і комісія від суми замовлення за переказ грошей. При переказі грошей "Новою поштою" комісія складає 20 грн. за оформлення + 2% від суми переказу.

 

! на всі замовлення на суму 1200 і вище діє знижка 5%. Знижка нараховується менеджером "вручну", під час прозвона замовлення.

Замовлення в інші країни оплачуються або картою онлайн, або в зручний для вас спосіб за погодженням з нашим менеджером. Будь ласка, вказуйте правильно контактний e-mail.