EURO USD UAH
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:00–17:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Про магазин

У Фрейда

Інтернет-магазин «У Фрейда» пропонує вам купити книги з психології. Дана тематика в наш час цікавить все більшу кількість людей. Воно й не дивно, адже кожен хоче пізнати себе, поліпшити відносини в родині і на роботі, домогтися великих успіхів в житті. І психологія дає відмінні інструменти для всього цього. Так як попит народжує пропозицію, за останні десятиліття була написана досить велика кількість психологічної літератури, і у нас на сайті ви знайдете кращі її зразки.

Основним напрямком нашої діяльності є книги по гештальт-терапії. На даний момент цей напрямок психології є одним з найпоширеніших у світі. Воно було створено ще в 1940-х роках подружжям Перлз і Полом Гудманом, і з того часу отримало досить широку популярність. Основні ідеї гештальт-терапії дають людині можливість самому розібратися зі своїми проблемами, ставлячи різні експерименти і спостерігаючи за їх результатом. Таким чином, заняття за цим напрямком психології по книгам дають відмінний результат. Цей напрямок увібрало в себе все найкраще з психоаналізу, психодрами, екзистенціальної психології та багатьох інших відомих течій.

Також безліч книг на нашому сайті присвячено психоаналізу. І не дивно, адже наш магазин носить ім'я його засновника - Зигмунда Фрейда. Вже більше ста років цей напрямок є одним з найпопулярніших в світі. Фрейда вважають родоначальником сучасної психології, а його ідеї широко використовуються в самих різних типах психотерапії. Книги Зигмунда Фрейда і класичний психоаналіз, однак, не єдине, що ми можемо запропонувати по даній тематиці. Вступ до психоаналізу, переосмислення його оригінальних ідей, новий погляд на несвідоме - все це ви знайдете в книгах відомих психоаналітиків, представлених у нас.

  • 12 листопада 2021
  • 14 вересня 2021
  • 12 липня 2021
  • 17 травня 2021
  • 4 травня 2021
Архів
Вгору