USD EURO UAH
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 08:00–17:00

Сб.: 09:00–17:00

0
Мой заказ

Тата і Тото. Перші слова.Частина 1

Артикул 9786177840175
В наличии
Описание

Методичний посібник «Тата і Тото. Перші слова. Частина 1» - яскравий та зручний в користуванні набір з 39 карток, розрахований на 16 занять.

Посібник призначений для дітей віком від 2 до 4 років, у яких словниковий запас тільки починає формуватися. Посібник складається із серії занять, спрямованих на засвоєння малюком окремих звуків, букв, слів. Мета цього посібника – навчити дитину говорити прості слова, читати і писати їх. На занятті малюк ознайомлюється з буквою (словом), що позначає певний предмет або дію. Дитина вчиться називати малюнок (предмет), читати букву (слово) і писати цю букву (слово). Допомагатимуть малюку дівчинка Тата (Ната) і хлопчик Тото (Антон).

Матеріали кожного заняття включають план-конспект, тематичний аркуш з великим малюнком та декілька аркушів із завданнями для засвоєння нового слова (букви).

Перш ніж розпочати заняття з малюком, уважно ознайомтесь із темою заняття, видами запропонованих завдань. Приготуйте до заняття все необхідне (фломастери, пластилін, клей тощо), із додатка доцільно вирізати малюнки (букви), а уже потім – залучити дитину до співпраці.

Навчання не обов’язково проводити тільки за столом у кімнаті. Місцем проведення занять може бути дитячий майданчик: на піску або на снігу можна написати будь-яку букву, а взимку зліпити сніговика (бабу). На вулиці можна спостерігати за машинами, літаками, тваринами. На кухні разом із мамою можна ліпити не лише пиріжки, а й букви.

Зважте, що увага малюка нестійка, тому тривалість заняття становить 10 – 15 хвилин. Приверніть увагу малюка, створіть ігрову атмосферу, намагаючись його зацікавити. Не примушуйте дитину навчатися, коли вона втомилася або погано себе почуває. Не забувайте підбадьорювати малюка. Заохочуйте його навіть при незначних успіхах. Нехай дитина відчує впевненість у своїх силах.

Починати заняття краще з гри. Гра піднімає настрій, а отже сприятиме кращому засвоєнню матеріалу. Далі іде черга кольорового тематичного аркуша. Треба уважно роздивитися з дитиною малюнок, озвучити його (прочитати підпис) і запропонувати вимовити (прочитати) написану букву (слово). При певній ситуації запропонуйте малюку знайти відповідну іграшку у своєму ігровому куточку.

До кожного заняття додається кілька аркушів із завданнями. Не варто показувати дитині одразу всі робочі аркуші до заняття, тим більше весь посібник. Роздивившись малюнки, малюк втратить цікавість до подальшої роботи з ними. Тож збережіть ефект новизни.

Якщо дитина швидко втомлюється, заняття можна поділити на кілька етапів. Спочатку опрацювати малюнок тематичного аркуша. Через деякий час або наступного дня виконати перше завдання заняття, згодом – послідовно решту завдань. Важливо, щоб у дитини було сформовано інтерес до занять, а не відраза. Якщо малюк звикне займатися щодня у певний час (після сніданку чи денного сну), то процес навчання прискориться.

Малюнок з тематичного аркуша або вивчену букву після заняття можна розмістити на видному місці і протягом дня звертати на нього увагу дитини, пропонуючи назвати цей малюнок. Коли малюк засвоїть слово, малюнок можна перемістити у папку з файлами і час від часу переглядати всі малюнки, називаючи їх або читаючи підписи під ними. Не слід розміщувати у кімнаті більше ніж три малюнки, краще їх періодично міняти. Упродовж дня спонукайте малюка використовувати вивчені слова у повсякденному мовленні («АМ», «ААА», «БУМ» тощо).

Мало хто з малюків посидючий і бажає займатися. Вам доведеться бути винахідливим, наполегливим, терплячим. Знайти, чим заохотити, чим примусити, щоб вивчити нове слово. Ніхто не зробить це краще за Вас. Це Ваша дитина. І хто, як не Ви, знайдете з малюком спільну мову.

Хай щастить!

 

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
280 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Быстрый заказ
Характеристики
Год 2021
Страниц 78
Раздел Розвиток мовлення
Название Тата і Тото. Перші слова.Частина 1 Наталія Козак
Короткое описание Видання «Тата і Тото. Перші слова.Частина 1» призначене для дітей віком від 2 до 4 років, у яких словниковий запас тільки починає формуватися. Посібник складається із серії занять, які спрямовані на засвоєння малюком окремих звуків, букв, слів. Допомагають малюку дівчинка Тата (Ната) і хлопчик Тото (Антон). Разом із ними малюк навчиться називати малюнки, писати букви, читати невеличкі слова, складати речення. Заняття містять вправи на розвиток логіки, памяті. Яскраві малюнки і цікаві завдання не залишать малюків байдужими.
В першу чергу це видання буде у нагоді батькам, які мають дітей з особливими потребами, а також вчителям і вихователям, які працюють з цими дітьми. Посібник допоможе цим дітям оволодіти азами
мовлення.
Наличие В наличии
Отображать Да
ДОСТАВКА ЗАКАЗОВ ПО ТЕРИТОРИИ УКРАИНЫ ЗАНИМАЕТ:2-3 дня

Доставка товаров по Украине осуществляется компаниями-перевозчиками: Новая почта и Укрпочта.

Отправка заказов с услугой наложенного платежа возможна Новой Почтой.

За услуги по переводу денег компания Новая Почта взымает дополнительно 2% от суммы перевода+ 20 грн - оформление наложенного платежа. 

Если вы выбираете вариант оплаты на Новой почте необходимо внести предоплату в 100 грн на карту, остаток - наложенным платежом

-При заказе на суму от 1000 грн доставка за наш счет (только по территории Украины) !
-Скидка 5 % при покупке на сумму 1200 грн и больше (*в заказе должно быть боее одной книги)

-Информация о международной доставке: Доставка
-Подпишитесь на нашу РАССЫЛКУ и получайте акционные предложения на почту!

- Как оплатить заказ с помощью єПідтримки

- Оплата на сайте банковской картой (LiqPay, Privat24);
- Перевод на карту ПриватБанка (Вы получите реквизиты в смс/email/viber после подтверждения заказа);
- Оплата наложенным платежом (Дополнительно оплачиваются услуги Новой почты: 20 грн + 2 % от суммы заказа)
- Для заказов зарубеж оплата банковской картой онлайн либо удобным для вас способом (по согласованию с менеджером) 

Книга может быть возвращена либо обменяна на новую только в случае внешних повреждений и дефектов. 
Пожалуйста, проверяйте книги при получении, непосредственно на почте, и сразу же сообщайте нам. В других случаях мы не производим возврат/обмен. 

Наверх