Кількість
|
Вартість
|
||
|
Клейтон М. Крістенсен та його колеги пропонують у книзі «Парадокс процвітання: Як інновації можуть вивести нації з бідності» новаторське рішення до справжніх і тривалих змін.
Правильні інновації не тільки будують компанії, але й будують країни. Парадокс процвітання визначає межі загальних моделей економічного розвитку і пропонує нову основу для економічного зростання, заснованого на підприємництві та інноваціях, що творять ринок.
Клейтон М. Крістенсен — професор Гарвардської школи бізнесу, автор семи книг, лауреат премії МакКінзі за найкращу статтю в «Гарвард бізнес рев’ю», співзасновник чотирьох компаній, включно з інноваційно-дослідницькою фірмою «Інносайт». У 2011 році названий найвпливовішим мислителем у сфері бізнесу за рейтингом Thinkers50.
Ефоса Оджома — керівник досліджень у сфері глобального розвитку процвітання в Інституті інновацій Клейтона Крістенсена. Працює пліч-о-пліч із Крістенсеном як старший науковий співробітник і керівник напрямку «Практика глобального процвітання». Його статті були опубліковані в Harvard Business Review, The Guardian, Quartz, CNBCAfrica та Emerging Markets Business Review. Оджомо здобув ступінь MBA у Гарвардській школі бізнесу.
Карен Діллон — працювала редактором «Гарвард бізнес рев’ю» до 2011 року включно. Закінчила Корнельський університет, а також Вищу школу журналістики імені Меділла при Північнозахідному університеті, США. Міжнародна громадська організація у сфері соціальної інноватики «Ашока» визнала її однією з найвпливовіших жінок світу.