EURO USD UAH
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние: 08:00–17:00

Сб: 08:00–17:00

0
Мой заказ

"Танець життя". Ірина Матійків. Метафоричні карти

Артикул 131020202
В наличии
Описание

Унікальним інструментом дослідження життєво-важливих тем через метафору танцю є метафоричні асоціативні карти «Танець життя». Ця колода намальована професійною художницею Марічкою Грегорійчук і є ресурсною, вона несе в собі емоційний заряд для пробудження внутрішніх ресурсів. Навіть просто перегляд картинок змінює емоційний стан. 

Колода дозволяє працювати на трьох рівнях: ментальному, емоційному і тілесно-руховому.

За допомогою цієї колоди та підказок-запитань (70 шт.) можна опрацьовувати різні теми: від налагодження й підтримки стосунку до красивого його завершення; досліджувати психологічні кордони і особливості взаємодії з іншими людьми;  також дозволяє працювати  з емоційними станами (через рух можна зрозуміти і вивільнювати глибокі почуття, управляти власним емоційним станом), з бажаннями і страхами (Який ваш руховий репертуар, коли ви наповнені бажаннями (постава, жести, міміка, хода та ін.). Як реагує тіло, коли ви боїтеся, живете з тривогою?) та іншими темами.

В інструкції до колоди, яка видана окремою книжкою, описано 18 базових технік. Колода чітко структурована, всі картки пронумеровані. За номером можна подивитися, який танець зображений на картинці та прочитати його психологічну характеристику. Це розширює можливості використання колоди не лише психологами, психотерапевтами, а й хореографами та викладачами дисципліни «Психологія танцю». 

Колода «Танець життя» корисна для психологів, соціальних педагогів, психотерапевтів різних напрямів (танцювально-рухова, тілесно орієнтована, музикотерапія, арт-терапія, сімейна тощо), викладачів хореографії та дисципліни «Психологія танцю», а також для всіх, хто прагне до особистісного зростання та поліпшення якості власного життя. 

Колода містить 80 метафоричних карт з танцювальними композиціями та музичними інструментами (10 х 8,5 см), 70 карток з посланнями-запитаннями (8,5 х 5 см). Картки виготовлені з якісних матеріалів, ламіновані непомітною матовою плівкою. До колоди додається книжка- інструкція (40 стор.).

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
450 грн
550 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Быстрый заказ
Характеристики
Артикул 131020202
Название модификации "Танець життя". Ірина Матійків. Метафоричні карти
Цена 450.00
Наличие В наличии
Короткое описание Колода дозволяє працювати на трьох рівнях: ментальному, емоційному і тілесно-руховому.
За допомогою цієї колоди та підказок-запитань (70 шт.) можна опрацьовувати різні теми: від налагодження й підтримки стосунку до красивого його завершення; досліджувати психологічні кордони і особливості взаємодії з іншими людьми.
Колода «Танець життя» корисна для психологів, соціальних педагогів, психотерапевтів різних напрямів (танцювально-рухова, тілесно орієнтована, музикотерапія, арт-терапія, сімейна тощо), викладачів хореографії та дисципліни «Психологія танцю», а також для всіх, хто прагне до особистісного зростання та поліпшення якості власного життя.
Название "Танець життя". Ірина Матійків. Метафоричні карти
Раздел Метафорические ассоциативные карты (МАК)
Дополнительные разделы Метафорические ассоциативные карты (МАК)
Автор Ірина Матійків

-Отправка в день заказа "Новой почтой"
-При заказе на суму от 850 грн доставка за наш счет (только по территории Украины) !
-Скидка 5 % при покупке на сумму 1200 грн и больше (*в заказе должно быть боее одной книги)
-Подпишитесь на нашу РАССЫЛКУ и получайте акционные предложения на почту!

- Оплата на сайте банковской картой (LiqPay, Privat24);
- Перевод на карту ПриватБанка (Вы получите реквизиты в смс/email после подтверждения заказа);
- Оплата наложенным платежом (Дополнительно оплачиваются услуги Новой почты: 20 грн + 2 % от сумы заказа)
- Для заказов зарубеж оплата банковской картой онлайн либо удобным для вас способом (по согласованию с менеджером) 

Книга может быть возвращена либо обменяна на новую только в случае внешних повреждений и дефектов. 
Пожалуйста, проверяйте книги при получении, непосредственно на почте, и сразу же сообщайте нам. В других случаях мы не производим возврат/обмен. 

Наверх