Кількість
|
Вартість
|
||
|
Спільна праця Філа Джойса та Шарлотти Сіллз «Гештальт-терапия шаг за шагом» дохідливо пояснює все про гештальт-терапію — від А до Я.
Сьогодні терапія гештальтом зайняла серйозне місце серед сучасних психотерапевтичних районів. Створена в середині минулого століття психоаналітиком Фредеріком Саломоном Перлзом, філософом і письменником Полом Ґудманом, гештальтовою психологинею Лорою Перлз, згодом терапія гештальтом стала розвиваючим та демократичним напрямком, що підходить як для вирішення ситуацій гострої кризи, так і для роботи з серйозними особистими розладами.
В Україні терапія гештальтом розвивається та поширюється протягом останніх 20 років: шкільні психологи, психотерапевти, провідні групи, використовують його — кожен, хто має справу з контактом людини із зовнішнім світом та іншими людьми. З самого початку свого існування гештальт-терапія славиться своєю свободою, нетривіальністю терапевтичних втручань, оригінальністю методів та методик. Повага до свободи людини зробити свій вибір і жити своїм життям, правом на перегляд догми та правил, цінність справжності, спонтанності та цілісності досвіду залучає людей творчих та сміливих, але погано вписується у формат стандартного підручника або підручник.
Книга на диво поєднує якості настільної книги сільського лікаря з конкретними та чіткими рекомендаціями щодо кращого розуміння того, що відбувається з клієнтом, та вибору відповідної стратегії роботи та філософської роботи стосунки людини зі світом. Вона написана з поважним ставленням до терапевта, і до клієнта, підтримує їх співпрацю та співтворчість. Автори не пропонують шаблони та правила терапевтичної роботи, але ведуть дотепний і в той же час делікатний діалог з читачем, професією їхнього бізнесу, залишаючи місця для власної обізнаності та рішень, як відповідає справжнім гештальтистам.
Філ Джойс — тренер, супервізор, психотерапевт і консультант, активний член гештальт-спільноти. Він є головним викладачем на магістерському курсі з гештальт-психотерапії в лондонському Інституті Метаноя і запрошеним викладачем програми з інтегративної психотерапії. Зараз спеціалізується на лікуванні травм, є акредитованим супервізором і консультантом EMDR.
Шарлотта Сіллз — психотерапевтка, зареєстрована в UKCP (Рада Психотерапії Сполученого Королівства), має приватну практику. Вона є старшою акредитованою супервізоркою BACP, викладачкою і супервізоркою транзакційного аналізу, а також запрошеним професором Міддлсекського університету. До 2007 року також входила до складу керівної команди Інституту Метаноя, де залишається членом професорсько-викладацького складу.